A w Rabie Niżnej zmiany...

obrazek

27.12. 2018r. przeszła na emeryturę  bibliotekarka  Biblioteki Publicznej w Rabie Niżnej -  Pani Halina Jugowicz .  Dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Mszanie Dolnej z/s w Kasince Małej pracowała od 15.01.2007 r.

Zawsze uczynna , miła , kompetentna . Oddana  czytelnikom i książkom. Pod przyjaznym dachem rabiańskiej biblioteki przy znacznym współudziale Pani Halinki powstało i funkcjonuje do dziś prężnie lokalne Koło Tradycji Ludowej  pod nazwą „ Baby z Raby” . Panie  systematycznie spotykają się w progach miejscowej książnicy  poznając techniki decopage’u , malowania na szkle, przygotowywania kompozycji kwiatowych,  regionalnych  wypieków i oraz innych  form twórczej działalności.

Za wszystkie te lata współpracy dziękujemy serdecznie Pani Halinie. Życzymy zdrowia i realizacji jeszcze wielu ciekawych pomysłów.

Na bibliotekarskim stanowisku zastąpiła ją Pani Edyta Kościelniak , której życzymy wielu sukcesów i  satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dyrekcja i pracownicy

GBP w Mszanie Dolnej z/s w Kasince Małej